Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Kolbudy: Grad medali dla KS Taekwon Kolbudy

Zamieszczono dnia pt., 2019-03-22 11:13

16 marca 2019 roku  trzynastoosobowa  ekipa Klubu Sportowego Taekwon Kolbudy  wzięła udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwondo. Był to jednocześnie I turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w hali MOSIR w Gdańsku. KS Tekwon zajął trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Miotk reprezentantka kolbudzkiego klubu, która zdobyła dwa złote krążki w konkurencji walk do 55 kg oraz technik specjalnych. Łącznie zdobyliśmy 14 medali - 7 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe.