09:02
27 luty 2020
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Toyota Corolla Kombi i Hatchback w salonie Toyota Carter Gdańsk

Zamieszczono dnia wt., 2019-04-09 10:06

Mamy komplet! W salonie Toyota Carter Gdańsk, przy ulicy Grunwaldzkiej 260, pojawiła się Toyota Corolla Hatchback i, po raz pierwszy w Trójmieście, Toyota Corolla Kombi.

- Dwie odmiany nadwoziowe uzupełniły sedana – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk. - Już widzimy efekt. Osoby szukające miejskiego kompakta za korzystną cenę zamawiają hatchbacka. Z kolei w kombi celują firmy i osoby, które wcześniej zastanawiały się nad Toyotą Avensis. Toyota Corolla Kombi ma 4,65 metra długości a standardowa pojemność bagażnika to 596 l.

Podstawowe kombi z silnikiem 1.2T 116 KM kosztuje 78 900 zł (hatchback 75 900). Podstawowa hybryda w kombi to 92 900 zł (hatchback 89 900).

 

 

W wyposażeniu podstawowym wszystkich wariantów nadwoziowych znajdziemy między innymi: tempomat, wspomaganie kierownicy, klimatyzację manualną, elektrycznie otwierane szyby, regulowane lusterka i central zamek, przednie i tylne światła wykonane w technologii LED. Funkcję Follow Me Home, 15 calowe felgi, podłokietnik, profilowane fotele, sprzęt audio z bluetooth, 7 poduszek powietrznych i pełen pakiet Safety Sense, na który składają się: asystent awaryjnego hamowania, system kontroli zmiany pasa ruchu z automatycznym przywracaniem, system wykrywający pieszego i rowerzystę, system rozpoznawania znaków, system rozpoznawania zmęczenia, system powiadamiania ratunkowego.

red. / mat. prasowy