11:07
19 lipiec 2019
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

UWAGA: W Gdańsku 15 kwietnia rusza remont Jabłoniowej

Zamieszczono dnia sob., 2019-04-13 14:50

Uwaga kierowcy! Od poniedziałku, 15 kwietnia, przebudowa ul. Jabłoniowej.

Od 15 do 26 kwietnia przebudowywany będzie fragment ul. Jabłoniowej. Dla kierowców oznaczać to będzie kolejne utrudnienia, kolejne bo już obowiązuje tam zmieniona organizacja ruchu w związku z budową Nowej Bulońskiej.

Gdański Zarząd Dróg i Zieleni poinformował, że w poniedziałek, 15 kwietnia, ruszają się roboty związane z przebudową odcinka ul. Jabłoniowej. Chodzi o fragment długości ok. 110 metrów położony między ulicami Przywidzką a Oliwkową.

Jezdnia w tym miejscu zostanie poszerzenia. Poza tym zbudowany będzie zjazd na teren inwestycji centrum logistycznego, przebudowana będzie nawierzchnia jezdni na całej szerokości ulicy, a także zbudowany zostanie nowy chodnik. Dodatkowo wykonane zostanie oświetlenie, kanalizacja deszczowa oraz przebudowane zostaną sieci wodociągowe i teletechniczne.

Remont ul. Jabłoniowej jest kolejną inwestycją, która realizowana jest w tym rejonie Gdańska. W piątek, 5 kwietnia, zamknięto na dwa miesiące inny jej fragment - od zjazdu Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Warszawską.

Info: Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Zdj. Miasto Gdańsk