11:07
19 lipiec 2019
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

BLISKO już wkrótce w Cedrach Wielkich

Zamieszczono dnia pon., 2019-04-15 12:18

Wójt Gminy Cedry Wielkie Janusz Goliński podpisał umowę ze Spółką Samorządowy Informator SMS na wdrożenie w naszej gminie aplikacji BLISKO, powiadomień SMS oraz e-mail.

Dzięki zainstalowaniu aplikacji, skorzystaniu z funkcji SMS lub e-mail, będą Państwo otrzymywać m.in. następujące informacje:

  • - alerty bezpieczeństwa, w tym Child Alert,
  • - informacje o brakach w dostawie wody i prądu,
  • - informacje z Regionalnego Systemu Ostrzegania,
  • - komunikaty i informacje bieżące z Urzędu Gminy,
  • - informacje kulturalne i sportowe z Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich.

Aplikacja będzie całkowicie darmowa dla wszystkich użytkowników oraz nie będzie zawierała reklam. Z usługi korzystają już tysiące osób z różnych gmin na terenie Polski. Usługa zostanie udostępniona dla Państwa w kwietniu br. Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie i ulotce informacyjnej. Pomoc w zalogowaniu się do aplikacji można uzyskać w Urzędzie Gminy.

Wdrożenie aplikacji jest możliwe dzięki udziałowi naszej gminy w partnerskim projekcie pn.: „Bezpieczne Żuławy - podniesienie poziomu bezpieczeństwa powodziowego Żuław poprzez rozbudowę systemu alarmowania i powiadamiania oraz dostawę specjalistycznego wyposażenia ratowniczego”, który jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

info/foto: www.cedry-wielkie.pl