Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Kolejny sukces drużyny Rugby Club Czarni Pruszcz Gdański

Zamieszczono dnia wt., 2019-05-14 11:14

W minioną sobotę 11 maja rugbiści RC Czarni Pruszcz wygrali turniej Pucharu Polski 7 we Wrocławiu. W fazie grupowej zwyciężyli Ciechan Ciechanów 43-0 oraz Tytan Gniezno 22-7. Pruszczanie awansowali do półfinałów z pierwszego miejsca. Na drodze do finału stanęła drużyna gospodarzy Rugby Wrocław, którą Czarni pewnie pokonali 45-7. W finale turnieju ponownie spotkały się drużyny Czarnych i Tytana Gniezno. Tym razem mecz był bardzo wyrównany i zakończył się remisem 26-26. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka w której pierwsi punktu przyłożyli zawodnicy RC Czarni Pruszcz i oni zostali zwycięzcami całego turnieju. Następny turniej w ramach PPR-7 odbędzie się 25 maja w Pruszczu Gdańskim.

info/foto: Facebook/Miasto Pruszcz Gdański