06:05
28 maj 2020
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Verva Street Racing w Gdyni już w sierpniu

Zamieszczono dnia śr., 2019-07-03 10:50

Robert Kubica, George Russell, Kuba Przygoński, Kacper Wróblewski „Wróbel Rally Team”, Adam Tomiczek, Maciek Giemza, Wojtek Bógdał i wielu innych, znamienitych gości odwiedzi Verve Street Racing ... ale nie w Warszawie, tylko w Gdyni !

VERVA Street Racing podczas każdej edycji gromadzi kilkaset unikalnych maszyn z całego świata, reprezentujących takie serie jak m.in.: Formuła 1, Formuła 3, GP2, GT3, DTM, Drift, Porsche Supercup, NASCAR, Cross Country, Rally oraz Supermoto i FMX. 

24 i 25 sierpnia w Gdyni odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Verva Street Racing.

Verva Street Racing to wielkie wydarzenie motoryzacyjne, podczas której można podziwiać, również podczas jazdy, samochody wyścigowe i rajdowe wielu najbardziej znanych na świecie serii. Wszystko podzielone jest na bloki tematyczne, zapewniające kilka godzin atrakcji. Nie brakuje pokazów, atrakcji dla całych rodzin, wystaw i konkursów. Wieczory to koncerty i imprezy. W ubiegłym roku wydarzenie miało miejsce w Krakowie.

Prezes PKN Orlen, partnera ROKiT Williams Racing, Daniel Obajtek ogłosił wczoraj wieczorem, że 10. edycja odbędzie się w Gdyni 24 i 25 sierpnia.

info prasowe / zdj. Polsat Sport