04:12
13 Grudzień 2019
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Nowy salon CityMotors Gdańsk imponuje

Zamieszczono dnia wt., 2019-07-09 10:28

Volkswagen to niezwykle ważna marka na mapie samochodowych dealerów na Pomorzu. CityMotors do niedawna posiadało swój salon na Gdańskim Przymorzu przy ul. Dąbrowszczaków. Z wielkim hukiem otwarto właśnie nowy obiekt, spełniający dużo wyższe potrzeby firmy. Powstał ogromny kompleks salonu samochodowego z serwisem mechanicznym i blacharsko-lakierniczym, myjnią samochodową i ogromnym parkingiem. Lokalizacja obiektu też jest nie bez znaczenia. Letnica jest dobrze skomunikowana, sąsiedztwo ważnych dzielnic miasta, też nie jest bez znaczenia.

CityMotors to oddział firmy Bohemia Motors należącej do grupy PGA Polska, która z kolei wchodzi w skład PGA Motors - giganta posiadającego ponad 200 salonów różnych marek na terenie Francji, Belgii, Holandii i Polski.

 

 

 

W salonie aut nowych, użytkowych oraz używanych zobaczymy co najmniej 31 samochodów ekspozycyjnych wewnątrz budynku i ponad 200 pojazdów na zewnątrz. 


Co ważne, obiekt przygotowano do elektromobilności - jest odpowiednie stanowisko i stacja ładowania dla aut elektrycznych. W części przeznaczonej autom używanym zobaczymy 10 samochodów ekspozycyjnych. Dodatkowe 40 pojazdów używanych stanie na zewnątrz. W kolejnej części budynku będziemy mieli okazję przyjrzeć się 14 nowym autom, a dalej 5 ekspozycyjnym samochodom użytkowym takim jak np. e-Crafter.

Obiekt już działa: salon Volkswagen CityMotors mieści się przy ulicy Uczniowskiej 36.

Bch, red.