21:01
23 styczeń 2020
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

UWAGA: Rozpoznajesz ich? APEL Policji z Pruszcza Gdańskiego

Zamieszczono dnia pt., 2019-07-19 10:33

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży rowerów i sprzętu wędkarskiego. Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

 Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy kradzieży, jaka miała miejsce w nocy z 30/06/2019 r na 01/07/2019 r. Z podpiwniczenia znajdujące się w bloku przy ulicy Obrońców Pokoju 46 w Pruszczu Gdańskim skradziono dwa rowery oraz sprzęt wędkarski. Związek z tą sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek prezentujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę sierż. sztab Janusz Śliwa dzwoniąc pod nr 58 78-54-2253  lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 

 

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim oraz podległych Komisariatach Policji znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej KPP Pruszcz Gdański.” 

mat: Pomorska Policja