10:02
23 luty 2020
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Hyundai i30 i Tucson w wersji N-LINE. Poczuj sportowego ducha!

Zamieszczono dnia pt., 2019-08-16 13:45

Ostatnio w modzie są wszelkie Sportowe linie aut miejskich, kompaktowych czy nawet SUVów. Wyśmienicie sprzedają się wszystkie odmiany z pakietami "usportowionymi". Często wybieramy sercem, ale pamiętając o protfelu i rozsądku. Rezygnujemy zatem z odmian usportowionych, hot-hatchy, na rzecz nieco podpompowanych odmian takich jak choćby N-LINE w Hyundai. Na szczęście w tym przypadku na zadziornym wyglądzie się nie kończy. To prawdziwy pakiet sportowy. Ale po kolei...

Wpadliśmy z wizytą do salonu Hyundai Margo na ul. Kartuskiej 381 aby zobaczyć usportowione propozycje Koreańskiego producenta. 

Przy wejściu do salonu przywitają Was dwa czerwone łobuzy. Hyundai i30 N-Line i Hyundai Tucson N-Line.
Co ważne - ten piękny czerwony kolor dostepny jest bez dopłaty. 

W i30 pakiet N-Line dostępny jest z najmocniejszym silnikiem benzynowym 1.4T-GDI o mocy 140KM i kosztuje cennikowo od 19500zł. (20 tysięcy przy automacie). Cena podstawowa z tym pakietem to ponad 95 tysięcy zł. Oprócz pakietu wizualnego z zewnątrz (obejmującego między innymi dedykowane zderzaki, przyciemnione szyby oraz spojler dachowy) zaoferuje Wam również dedykowane fotele, skórzaną kierownicę przeszytą czerwoną nicią, dedykowaną gałkę zmiany biegów, czy aluminiowe nakładki na pedały. Utwardzono równiez zawieszenie. To tylko początek długiej listy wyposażenia tego pakietu która zawiera w sobie większość systemów komfortowych i bezpieczeństwa. Dopłaty wymagają jedynie przednie światła LED drogowe i mijania (3100zł). Egzemplarz eksponowany w salonie  wyposażono między innymi w te właśnie światła. Wyceniono go na 99700zł, jednak korzystająć z finansowania Hyundai możemy otrzymać korzystny upust 9800zł.Tucson N-Line to również zewnętrzny pakiet stylistyczny, zmienione zderzaki i grill. Przepiękne wnętrze przeszyte czerwoną nicią i bardzo długa lista wyposażenia zawarta w tym pakiecie. Tutaj również przeprojektowano zawieszenie i układ kierowniczy co pozwoli według producenta na odnalezienie sportowego ducha w tym aucie. Egzemplarz preznetowany w salonie wyposażono w silnik 1.6 T-GDI o mocy 177KM, napęd na 4 koła i automatyczną skrzynię biegów. Rzeczony egzemplarz wyceniono na 149 tysięcy złotych i podobnie jak w przypadku mniejszego brata - za skorzystanie z finansowania dostaniemy rabat. Czy to nie jest naprawdę rozsądna propozycja? 

 

Fot/Red. Mikołaj Stolarski