17:09
15 Wrzesień 2019
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Pruszcz Gdański: Stypendia burmistrza przyznane

Zamieszczono dnia pon., 2019-08-19 11:21

Oto lista osób, którym Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel przyznał stypendia finansowane w ramach lokalnego programu wspierania edukacji w formie stypendiów za wybitne wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe zdobyte w roku szkolnym 2018/2019 dla uczniów będących stałymi mieszkańcami Pruszcza Gdańskiego:
1. Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej (za wyniki w nauce):
1) Boroch Wojciech,
2) Borowik Hubert,
3) Chojnowski Jan,
4) Dobrzyńska Roksana,
5) Domeradzki Adam,
6) Durda Wiktor,
7) Filipek Szymon,
8) Frankowska Daria,
9) Głowacka Agata,
10) Gruszczyńska Liwia,
11) Jadam Anna,
12) Jurski Kai,
13) Kamińska Aleksandra,
14) Kasicka Julia,
15) Kiedyk Marcin,
16) Koronowska Zuzanna,
17) Kozieł Rajmund,
18) Krawczuk – Goluch Julia,
19) Lech Patrycja,
20) Lech Paulina,
21) Lipińska Adrianna,
22) Malinowska Marta,
23) Mechlik Michalina,
24) Miąsik Maja,
25) Osińska Martyna,
26) Parkitna Iga,
27) Pastuszak Maria,
28) Piersa Amelia,
29) Pniewska Beata,
30) Ptach Weronika,
31) Ptak Nikola,
32) Robaczewska Natalia,
33) Rochowicz Kacper,
34) Rudomina Agnieszka,
35) Rynkiewicz Piotr,
36) Sidorowicz Natalia,
37) Smus Maria,
38) Sobek Iga,
39) Spyra Maria,
40) Stępniak Anna,
41) Szymczak Maciej,
42) Szyrszyng Oliwia,
43) Ustaszewska Alicja,
44) Wadowski Mikołaj,
45) Warzocha Karol,
46) Wisłocki Mateusz,
47) Wiszowata Anna,
48) Wójcik Mariola,
49) Wrona Michał,
50) Wołowiec Marcelina,
51) Wysiecki Marcel,
52) Zacharzewska Alicja,
53) Zacharzewski Jakub,
54) Zachłowska Teresa,
55) Zieliński Jeremi,
56) Zwerchowska Aleksandra.
2. Uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej oraz klasy III gimnazjum (za wyniki w nauce):
1) Adamczak Maria,
2) Antkiewicz Miłosz,
3) Benduch Stefania,
4) Bieńko Piotr,
5) Bronowski Jakub,
6) Bronowski Kacper,
7) Brzyszcz Wiktoria,
8) Budziński Bartłomiej,
9) Chojnowska Róża,
10) Czarnecka Helena,
11) Damps Aleksandra,
12) Dawidowska Olga,
13) Deneka Anna,
14) Depke Eryk,
15) Dolak Paweł
16) Domeradzki Maciej,
17) Fijał Przemysław,
18) Gardzielewska Kornelia,
19) Gierszewska Martyna,
20) Goczewska Karolina,
21) Gora Marta,
22) Graban Lucjan,
23) Ignaczewski Marceli,
24) Jadam Agnieszka,
25) Janowska Julia,
26) Jeszke Kuba,
27) Freda Julia,
28) Kajrys Oliwia,
29) Kamińska Martyna,
30) Kłodnicka Kinga,
31) Krawiec Jakub,
32) Krawisz Bartłomiej,
33) Kruk Dominika,
34) Kołodziejska Julia,
35) Kowalczyk Weronika,
36) Kuklińska Marta,
37) Kwaśniak Dawid,
38) Kwiatkowska Sara,
39) Labuda Karol,
40) Laskowska Oliwia,
41) Lech Julia,
42) Leśnikowski Karol,
43) Lemczak Konrad,
44) Lewandowska Weronika,
45) Litwicka Joanna,
46) Lubiewska Kamila,
47) Madejska Daria,
48) Młoźniak Julia,
49) Mosiądz Julia,
50) Moskwa Jakub,
51) Moskwa Michał,
52) Nowaczyk Patrycja,
53) Obernikowicz Paweł,
54) Radecka Amelia,
55) Richert Paweł,
56) Romaniecka Nadia,
57) Sabała Klaudia,
58) Sagun Weronika,
59) Sapieja Bartłomiej,
60) Sawicka Anna,
61) Słowikowska Agata,
62) Solecka Ewa,
63) Stacewicz Oliwia,
64) Stanisławska Kaja,
65) Stęsicka Maja,
66) Stęsicki Maciej,
67) Stojałowski Paweł,
68) Sutkowska Weronika,
69) Sychta Joanna,
70) Sychta Magdalena,
71) Symonowicz Karol,
72) Szlejf Alicja,
73) Szulist Maja,
74) Trzeciak Oliwia,
75) Warzocha Kinga,
76) Wasilewska Sara,
77) Wiącek Martyna,
78) Wielec Zuzanna,
79) Wisłocka Julia,
80) Woźniak Zuzanna,
81) Wójcik Magdalena,
82) Wójtowicz Małgorzata,
83) Zacharzewski Michał,
84) Zielińska Natalia,
85) Zielińska Zofia,
86) Zmiczerewska Martyna,
87) Zwoliński Bartosz,
88) Żabicka Zuzanna.
3. Uczniowie szkół ponadpodstawowych (za wyniki w nauce):
1) Bednarek Weronika,
2) Bilicka Aleksandra,
3) Borkowski Bartosz,
4) Bosak Wojciech,
5) Brzozowska Paulina,
6) Buczek Justyna,
7) Chojnowski Szczepan,
8) Gebert Dawid,
9) Golińska Ksenia,
10) Idźkowska Patrycja,
11) Jastrzębska Katarzyna,
12) Karwat Liwia,
13) Kasak Miłosz,
14) Krzyżostanek Mateusz,
15) Lange Agata,
16) Leszek Oliwia,
17) Marzec Małgorzata,
18) Niedziela Konrad,
19) Obernikowicz Konrad,
20) Olendzka Zuzanna,
21) Pastuszka Bartłomiej,
22) Pułkowski Cyprian,
23) Rakowska Zofia,
24) Reszka Adrian,
25) Robaczewski Jakub,
26) Rudaś Zuzanna,
27) Rutkowska Agata,
28) Rybarczyk Maciej,
29) Skoczylas Alicja,
30) Skoczylas Wiktoria,
31) Szmit Martyna,
32) Śliwa Anna,
33) Ślusarz Konrad,
34) Trybała Małgorzata,
35) Tułowiecka Aleksandra,
36) Warda Magdalena,
37) Wołek Weronika,
38) Zasada Justyna,
39) Zyska Patryk.
4. Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej (za osiągnięcia sportowe):
1) Abramowicz Zofia,
2) Bielińska Paulina,
3) Bolek Małgorzata,
4) Budniak Maja,
5) Bylicka Ewa,
6) Cellmer Magdalena,
7) Cyrzon Jakub,
8) Dampc Natalia,
9) Durbacz Zuzanna,
10) Ejdys Filip,
11) Gąsiorowski Jakub,
12) Grzywacz Michalina,
13) Hałas Agata,
14) Hinc Nina,
15) Janczewski Michał,
16) Jaworowski Jacek,
17) Jeżewski Maciej,
18) Kajrys Piotr,
19) Konieczny Fryderyk,
20) Kosmol Filip,
21) Kowalik Oliwia,
22) Książek Natalia,
23) Kwiecień Marcelina,
24) Łada Paweł,
25) Łapińska Oliwia,
26) Mizera Kinga,
27) Musijowski Kamil,
28) Nuż Bartosz,
29) Pyśko Zuzanna,
30) Sawicka Gabriela,
31) Skuza Oliwia,
32) Smeja Natalia,
33) Stamski Jakub,
34) Staniak Maria,
35) Syldakt Zofia,
36) Talarczyk Oliwia,
37) Zaborowska Zuzanna,
38) Zagdańska Martyna.
5. Uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej oraz klasy III gimnazjum (za osiągnięcia sportowe):
1) Birunt Jakub,
2) Brylowski Bartosz,
3) Gebert Daria,
4) Pastuszka Maja,
5) Pułkotycka Karolina,
6) Reszka Klaudia,
7) Wilbik Julia.
6. Uczniowie szkół ponadpodstawowych (za osiągnięcia sportowe):
1) Borsuk Aleksandra,
2) Cichoń Martyna,
3) Janisz Jakub,
4) Kraska Weronika,
5) Kuczmańska Patrycja,
6) Panasewicz Wiktoria,
7) Siemko Natalia,
8) Żurawska Nikola.
Uroczyste wręczenie stypendiów odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17:00 przy scenie Faktorii Handlowej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Zastawnej 8.

info/Urząd Miasta Pruszcz Gdański

foto/Facebook/Miasto Pruszcz Gdański