00:08
8 Sierpień 2020
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Trąbki Wielkie: 6. Mistrzostwa Gminy w konkursach golfowych już wkrótce

Zamieszczono dnia pt., 2019-08-23 10:44

W dniu 1 września 2019 r. (niedziela) odbędą się 6. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w konkursach golfowych w ramach Współzawodnictwa Sołectw 2019. 

Będą to trzy konkursy: na najdalsze uderzenie piłki, na najbliższe dołka uderzenie piłki i footgolf. Pierwsze dwa konkursy odbędą się oddzielnie dla zawodniczek i zawodników. Do uderzenia piłki na odległość mogą oni używać tylko kijów nr: od 9 do 7. Każdy z uczestników zawodów otrzyma 5 piłek do uderzeń konkursowych. Liczyć się będzie najdalsze uderzenie. W przypadku uderzeń do dołka każdy z uczestników mieć będzie tylko jedno uderzenie konkursowe. 

W powyższych konkursach może uczestniczyć dowolna ilość osób z poszczególnych sołectw. W stosunku do tych osób nie obowiązują żadne ograniczenia wiekowe. Trzecim konkursem będzie footgolf. Do rozegrania będzie 6 dołków. Zwycięży osoba, którego suma wszystkich uderzeń (kopnięć) będzie najmniejsza. W tej konkurencji może wystąpić tylko jedna osoba z każdego sołectwa. W stosunku do tych osób nie obowiązują żadne ograniczenia wiekowe. 

Mistrzostwa odbędą się na terenie Postołowo Golf Club

info/foto: Facebook/GOKSiR Trąbki Wielkie