14:06
3 czerwiec 2020
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Pruszcz Gdański: Poznajesz ich? Szuka ich policja

Zamieszczono dnia pt., 2019-09-13 12:27

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy przywłaszczenia portfela wraz z dokumentami. Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

 Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy przywłaszczenia portfela, jakie miało miejsce w dniu 22/08/2019 po godzinie 16:00 w jednym z dyskontów spożywczych zlokalizowanych w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Skalskiego. W portfelu znajdowały się dokumenty i pieniądze. Związek z tą sprawą mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek prezentujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę st. sierż. Łukasz Kwiatkowski dzwoniąc pod nr 58 78-54-280  lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

/oryginalny komunikat KPP w Pruszczu Gdańskim/

foto: KPP w Pruszczu Gdańskim