22:02
18 luty 2020
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Toyota Carter Gdańsk przyjmuje zamówienia na PROACE CITY

Zamieszczono dnia śr., 2019-09-25 07:19

Ruszyły zamówienia na PROACE CITY i PROACE CITY Verso.

W salonie Toyota Carter Gdańsk można już zamawiać nowego kompaktowego vana Toyoty. Samochód będzie dostępny, jako auto dostawcze PROACE CITY i osobowe PROACE CITY Verso, w dwóch długościach nadwozia i z szeroką gamą silników.

- Z niecierpliwością czekaliśmy na samochód, który uzupełni nam ofertę właśnie o kompaktowy samochód dostawczy – mówi Arkadiusz Lelukiewicz, dyrektor handlowy Toyota Carter Gdańsk. - PROACE CITY ma jeszcze jeden dodatkowy atut. To dwie długości nadwozia. Standard 4,4 m lub Long 4,75 m, co pozwala jeszcze lepiej dostosować się do oczekiwań klienta. W obu odmianach ładowność samochodu sięga nawet 1000 kg, a pojemność przestrzeni ładunkowej wynosi od 3,3 do 4,4 m3 z opcją Smart Cargo.

Auto może także ciągnąć przyczepę nawet do 1,5 tony. Samochód można skonfigurować, jako typowy furgon, furgon brygadowy i 5 lub 7 osobowego vana. PROACE CITY objęty jest najlepszą w tej klasie Gwarancją Pro na 3 lata lub aż 1 milion km. Oferta obejmuje także 3-letnią gwarancję na wady powłoki lakierniczej i 6-letnią na perforację korozyjną nadwozia furgon i 12 lat dla wersji osobowych. Ceny katalogowe odmiany użytkowej zaczynają się od 58 500 zł a ceny odmiany osobowej od 77 500 zł.

Red. / Info: Carter Gdańsk