17:08
11 Sierpień 2020
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

SENSACJA: Nowego Lexusa kupisz w Toyota Carter Gdańsk

Zamieszczono dnia śr., 2019-10-02 17:56

Technologia, prestiż, niezawodność - te słowa z pewnością opisują Lexusa, markę Premium, która od 1989 roku oferuje coś więcej, jak tylko samochody. Teraz Lexusa kupisz w Gdańsku!

W Toyota Carter Gdańsk pojawiły się w tym tygodniu samochody marki Lexus, To powrót luksusowej, japońskiej marki do portfolio dealera z ul. Grunwaldzkiej 260. Wielu klientów czekało na tę decyzję. Co dowiadujemy się, w oficjalnym komunikacie?

Pojawienie się w naszej ofercie Lexusa to z pewnością duży krok w kierunku dalszego upowszechniania wiedzy o tej przodującej technologicznie marce wśród mieszkańców Trójmiasta. Z drugiej zaś – dla nas, idealne dopełnienie oferty. W Toyota Carter Gdańsk możemy oczywiście nie tylko kupić Lexusa, ale otoczyć go staranną opieką serwisową.

Toyota Carter Gdańsk była na początku stulecia pierwsza firmą, która wprowadziła Lexusa do sprzedaży na pomorzu. Kilka lat później Lexus zdecydował się na stworzenie sieci oddzielnych, butikowych salonów. Dziś wzorem innych marek, Toyota Motor Poland postanowiła ponownie wprowadzić Lexusa do portfolio czołowych salonów Toyoty, w tym Toyota Carter Gdańsk.
Jako pierwszy stanął już na naszej ekspozycji w salonie Lexus UX. Dysponujemy też najpopularniejszymi modelami UX i NX do jazd próbnych. Ceny tego modelu rozpoczynają się od 139 900 złotych.

Info: Carter Gdańsk, zdj. LEXUS