10:05
28 maj 2020
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Kościerzyna: Doszło do groźnego wypadku w Skoczkowie

Zamieszczono dnia pon., 2019-10-07 13:54

W niedzielę (6 października br.) o godz. 14.30 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze w miejscowości Skoczkowo. Ranni w wyniku tego wypadku zostali przetransportowani do szpitala. Mundurowi sprawdzili trzeźwość kierowców. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, teraz śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku.


W minioną niedzielę o godz. 14.40 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie Wąglikowice Wdzydze w miejscowości Skoczkowo. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że samochód seat, którym kierował 32-latek, wyjeżdżając z dogi, podporządkowanej wymusił pierwszeństwo i zderzył się z jadącym drogą z pierwszeństwem samochodem bmw, którym kierował 32-latek. Sześciu rannych został przewiezionych do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców-byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli dokumentację fotograficzną. Na miejscu pracowali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, teraz szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

info/foto: KWP w Gdańsku