23:08
11 Sierpień 2020
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Kościerzyna: policjanci pracowali na miejscu wypadku z udziałem trzech aut

Zamieszczono dnia czw., 2019-10-10 13:32

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w środę w Kościerzynie na ul. Przemysłowej. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 64-letni kierujący oplem najechał na tył renault bory, a ten z kolei na tył fiata. W wyniku tego zdarzenia 50-letnia kierująca renault trafiła do szpitala. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdów. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.

9 października po godzinie 15.40 dyżurny policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Przemysłowej w Kościerzynie. Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną i wykonali szkic sytuacyjny. Badanie alkomatem wykazało, że osoby, kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym, były trzeźwe. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 64-letni kierujący oplem najechał na tył renault bory, a ten z kolei na tył fiata.

W wyniku tego zdarzenia 50-letnia kierująca renault trafiła do szpitala. Aktualnie śledczy ustalają szczegóły wypadku. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.

info/foto: KWP w Gdańsku