15:05
29 maj 2020
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Targi 3TM Trójmiejskie Targi Motoryzacyjne - Dzień Drugi [FOTORELACJA]

Zamieszczono dnia pon., 2019-10-14 08:45

Drugiego dnia targów również pojawiliśmy się w Amber Expo. Tym razem postanowiliśmy przygotować dla Was relację zdjęciową, na której być może odnajdziecie swoich znajomych lub siebie. Jako, że ekipa Północnej.TV podzieliła się obowiazkami, dla mnie niedziela była pierwszym dniem wizyty na targach. 

Od początku urzeka formuła tegorocznych targów. Zdają się być bardziej show, niż prezentacją dealerów i producentów, co zrozumiałe - formuła musi się zmieniać, by budzić większe zainteresowanie i nie nudzić odbiorcy. Od wejścia na halę zostajemy "uderzeni" w twarz Fordem Mustangiem i Fordem Raptorem. Obok pręży się bez kompleksów nowy Focus ST. To stanowisko Euro Car - delera Forda. Na stanowisku symulatory - do wygrania hybrydowe Mondeo z pełnym bakiem na weekend.

 

Gdy oderwiemy wzrok od Fordów w oczy rzuca się ogromny salon City Motors - to baner, na którym dealer VW eksponuje swój nowy obiekt. To zdecydowanie najbardziej imponujące stoisko, na którym ustawiono najwięcej aut. Znajdziemy tam pełną gamę T: T-Cross, T-Roc, Tiguan, Touareg. Oprócz tego Areton, Nowy Passat oraz Samody Użytkowe. Dealer przypomina też, że ma w ofercie auta używane Das Welt Auto. 

 

ZZaraz obok wzrok przyciąga piękne M5 z ogromnymi felgami, przez które eksponowane są zaciski i tarcze. To auto nie budzi wątpliwości, co do swojego przeznaczenia. Na stoisku Dealera BMW Bawaria Motors znajdziemy równiez nową serię 1, o której premierze pisaliśmy niedawno, nowe BMW3 w wersji kombi, oraz BMW X4 w wersji M.


Oczywiście Targi zajmują wszystkie trzy hale, więc znajdziecie tam dużo więcej dealerów, oraz wielu tunerów, handlarzy akcesoriami, kosmetykami, doradców handlowych oraz mechaników, oprócz tego imprezy towarzyszące - wyścigi na 1/4 mili, pokazy stuntu motocyklowego i ekspozycje klasyków i rzadkich aut.

 Red/Fot. Mikołaj Stolarski