00:07
3 lipiec 2020
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Nowa Honda Jazz - zobacz jak wygląda!

Zamieszczono dnia pon., 2019-10-28 10:19

Najmniejszy model od Hondy, który w Polsce cieszy się popularnością, zyskał nowe oblicze. Na rynku europejskim pojawią się wyłącznie wersje bazujące na dwusilnikowej technologii hybrydowej. Przypomnijmy, że Hondy w naszym rejonie oferuje Honda Gdańsk - z salonem na Gdańskich Szadółkach oraz Honda Gdynia.

Na rynku europejskim nowa Honda Jazz będzie oferowana jedynie w wersji hybrydowej z zaawansowanym układem doboru trybu jazdy i-MMD. Mowa o uproszczonej technologii, którą oferuje model Honda CR-V Hybrid. Najnowsze wcielenie Hondy Jazz wyróżnia się jednobryłową, zwartą sylwetką nadwozia oraz zaskakująco przestronną kabiną pasażerską. O połowę zwężono słupek "A", co znacząco poprawiło widoczność do przodu. 
 

Na pokładzie znajdziemy wygodny podłokietnik konsoli środkowej, nowe fotele z podparciami stabilizującym ułożenie ciała podczas jazdy, jak również system informacyjno-rozrywkowy z bezproblemową łącznością w samochodzie i hotspotem Wi-Fi. Z zpowiedzi centrali wynika, że sprzedaż Jazza nowej generacji rozpocznie się na rynku europejskim mniej więcej w połowie 2020 roku. Do oferty trafi również outdoorowa wersja Jazz Crosstar, która wyróżnia się chociażby podwyższonym prześwitem, zintegrowanymi relingami dachowymi i zmodyfikowanym układem graficznym atrapy chłodnicy.
 
 
red. Bch / mat. pras