04:09
30 Wrzesień 2020
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

W Cedrach Wielkich będzie magicznie

Zamieszczono dnia wt., 2019-11-05 20:02

W dniu 23 listopada 2019 r. o godz. 19:00  w nowo otwartej Hali Sportowej w Cedrach Wielkich przy ul. Osadników Wojskowych 21 odbędzie się wydarzenie artystyczne pod nazwą „MAGIC SHOW”. Będzie to pokaz artysty MAGO Bartosz Szubert - magika iluzjonisty, dwukrotnego uczestnika programu „Mam Talent”.

Wprowadzi on widzów w niesamowity świat magii i iluzji. Jego wieloletnie doświadczenie na scenach zarówno w Polsce jak i za granicą gwarantuje wspaniałe i niezapomniane widowisko na najwyższym poziomie. Występ magika iluzjonisty urozmaici również pokaz taneczny zespołu z jednej z czołowych szkół tańca w Polsce - szkoły So!Salsa. Artyści występujący w zespole to doświadczeni tancerze, którzy działają z pasją, w nowoczesnym stylu i stawiają na nieustanny rozwój, dzięki czemu mogą pochwalić się naprawdę bogatym dorobkiem. Na swoim koncie mają udziały w dużych projektach takich jak m.in. Mam Talent, Got to dance, Euro 2012, Eurowizja, Slavic Dancehall Queen 2015, uczestnictwo w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata, kongresy taneczne w Polsce i za granicą. 

Bilety na wydarzenie w cenie 25 zł można kupić w Żuławskim Ośrodku Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich ul. Osadników Wojskowych 41. Informacje udzielane są także pod numerem telefonu 58 683 66 35. 

info/foto: Gmina Cedry Wielkie