22:08
7 Sierpień 2020
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Bożonarodzeniowy kiermasz w ZUS w Pruszczu Gdańskim

Zamieszczono dnia sob., 2019-12-14 18:47

Własnoręczne zrobione choinki, Mikołaje czy stroiki – to tylko niektóre atrakcje, które przygotowali podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej. 17 grudnia, będzie można je kupić podczas kiermaszu na Sali Obsługi Klienta w Inspektoracie ZUS w Pruszczu Gdańskim. 

Już niebawem Sala Obsługi Klientów w pruszczańskim ZUS zamieni się krainę, pełną zajączków, pisanek, kolorowych wydmuszek, żółtych kurczaków i plecionych koszyków. Wszystko za sprawą kiermaszu, podczas którego swoje prace zaprezentują podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych w Pruszczu Gdańskim przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Produkty wykonane są własnoręcznie i mają niepowtarzalny charakter. Z pewnością każdy znajdzie pośród nich coś dla siebie. 

Kiermasz jest nie tylko doskonałą okazją aby podczas wizyty w urzędzie kupić drobiazgi, które ozdobią bożonarodzeniowy stół. Dzięki niemu osoby z niepełnosprawnością mogą poczuć się potrzebne i pełnowartościowe. Pieniądze uzyskane z zakupu świątecznych ozdób pomogą w zakupie materiałów na kolejne prace. 

info: ZUS Pruszcz Gdański, zdj. Google view