08:09
28 Wrzesień 2020
poniedziałek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

2019 - Rok młodości i Rok Lexusa w Toyota Carter Gdańsk

Zamieszczono dnia sob., 2019-12-28 20:38

2019 to niewątpliwie rok młodości i przebojowego wejścia nowych modeli do salonu Toyota Carter Gdańsk. To również powrót Lexusa a także coraz lepsza sprzedaż indywidualna i flotowa. W tym roku dużo działo się w naszym salonie.

- Dla Toyota Carter Gdańsk to kolejny rok, kiedy zrealizujemy coraz bardziej ambitne plany sprzedażowe w segmencie nowych samochodów sprzedanych zarówno dla klientów indywidualnych jak i flotowych. W tym roku udało nam się także zwiększyć o ponad 30 procent sprzedaż samochodów używanych w porównaniu z rokiem ubiegłym – mówi Arkadiusz Lelukiewicz, dyrektor handlowy Toyota Carter Gdańsk. - To efekt konsekwentnej polityki wyszukiwania na rynku najlepszych samochodów używanych i obejmowania ich programem gwarancyjnym.

Hitem sprzedaży nowych samochodów w roku 2019 niewątpliwie została nowa Toyota Corolla w trzech wersjach nadwozia: hatchback, sedan i kombi. Zauważyliśmy, że salon Toyoty Carter Gdańsk odwiedzają coraz młodsi klienci i z upodobaniem sięgają po Aygo, oraz Toyotę C-HR. Do grupy samochodów dla młodych dołącza również pięciodrzwiowa Corolla i Lexus UX. Skoro jesteśmy przy Lexusie, obowiązkowo należy wspomnieć o powrocie tej marki pod skrzydła Toyota Carter Gdańsk. Z sukcesem. Największy wzrost sprzedaży w ostatnich dwóch miesiącach roku należy właśnie do Lexusa. Możemy już mówić o najpopularniejszych modelach - są to CT, UX i NX. Jednak droższe modele to nie tylko Lexus, ale także świetnie sprzedająca się Toyota Camry i Toyota Supra.

- Toyota Supra to pewnego rodzaju zjawisko, przyciągające do naszego salonu klientów, którzy dotąd zainteresowani byli takimi samochodami jak AMG, czy BMW M. Z kolei Toyota Camry to absolutnie królowa klasy wyższej średniej. W naszym przypadku zyskująca sobie serca, z jednej strony dotychczasowych właścicieli Toyoty Avensis, a z drugiej przyciągająca dotychczasowych użytkowników Audi, oraz topowych modeli Skody, czy VW… a czasami nawet marki Mercedes – dodaje dyrektor Arkadiusz Lelukiewicz.

mat: Toyota Carter Gdańsk