15:03
31 marzec 2020
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Moto-wiosna w Trójmieście? Kalendarz już pęka w szwach!

Zamieszczono dnia pt., 2020-03-06 10:29

Za oknem regularny, poranny przymrozek a w moto kalendarzach coraz gęściej od kolejnych wydarzeń. Już dziś możemy śmiało powiedzieć, że co weekend będziecie mieli co robić!

Automobilklub Morski i Powiat Gdański zapraszają na kolejny trening wyścigowy na tor w Rusocinie. Druga impreza nowego cyklu odbędzie się już 15 marca.

W lany poniedziałek, 13 kwietnia o 11:00 pod Ergo Areną rusza Klasyczne Trójmiejskie rozpoczęcie sezonu.

26 kwietnia na Autodromie Pomorze ruszy z kolei Moto Piątka, czyli impreza z okazji otwarcia sezonu 2020 i zarazem urodziny ODTJ Pomorze. W programie: drift taxi, off road maxi, najazdy na płytę poślizgową, pokazy stuntu, strefa sprawnościowa, strefa gastro, strefa stoisk motoryzacyjnych, miasteczko ruchu drogowego. Start o godz. 14.00. Jak większość imprez na ODTJ także ta wymaga opłaty za uczestnictwo. Tym razem bilety to 10zł – pieszy/pasażer samochodu/motocyklista i 20zł – kierowca + samochód.

31 maja 2020, wraz z www.polnocna.tv, już po raz szósty, blokujemy pruszczańskiego Mc Donalda. Jak zawsze na miłośników klasyków czekać będą darmowe napoje, hamburgery i dobra zabawa! Widzimy się pomiędzy 12:00 i 15:00. Zapraszamy!

Tydzień wcześniej rusza Rajd za Dychę, czyli runda Turystycznego Pucharu Polski !
Rezerwujcie sobie weekend 23-24 maja, szykujcie samochody i przeglądajcie www.polnocna.tv. Będzie się działo!

red/bg

foto/polnocnatv