06:09
26 Wrzesień 2020
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Pruszcz Gdański: Modernizacje w Ogrodniku

Zamieszczono dnia śr., 2020-05-20 08:35
Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących to awangarda placówek oświatowych tak w mieście Pruszcz Gdański, jaki Powiecie Gdańskim. Zadbany ogród. Pięknie wyremontowany budynek gospodarczy, nowoczesne boisko i klasopracownie, a teraz remont sali gimnastycznej.
- Dziś mija termin składania ofert na remont podłogi szkoły – mówi Stefan Skonieczny, Starosta Powiatu Gdańskiego, który jest organem prowadzącym ZSOiO. - Nowa podłoga ma mieć typowo sportową nawierzchnię. Dodatkowo na sali pojawią się nowe elementy wyposażenia, które mają zapewnić jeszcze większą różnorodnosć zajęć WF.
Modernizacja sali to element długofalowych inwestycji, przystosowujących ZSOiO do funkcji czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum. - Modernizujemy trzy kolejne sale lekcyjne, Do domku, przylegającego do parku, chcemy wynieść administrację – mówi Drektor ZSOiO, Artur Drabiuk. - W szkole zamonotowaliśmy nową instalację gaśniczą, monitoring. Zakończyła się także budowa parkingu od strony ulicy Raciborskiego.
info/foto: powiat gdanski