00:08
6 Sierpień 2020
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Nowe zasady funkcjonowania Wydziału Komunikacji w Powiecie Gdańskim

Zamieszczono dnia pon., 2020-06-08 07:24
Od dziś, w Wydziale Komunikacji Powiatu Gdańskiego załatwimy bezpośrednio więcej spraw. Konieczna jest jednak wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub internetowa. Na stronie pojawił się także samouczek ułatwiający załatwianie najważniejszych spraw.
Szczególnie dotyczy to spraw pilnych, wymagających osobistego stawiennictwa. Warunkiem jest wcześniejsza rezerwacja terminu, ponieważ zgodnie z wymogami związanymi z bezpieczeństwem epidemiologicznym, przed stanowiskiem może znajdować się tylko jedna osoba. 
Dokładne informacje na temat procedury rezerwacji znajdziemy na stronie www.powiat-gdanski.pl, w zakładce "Aktualności", oraz w biuletynie informacji publicznej/urząd/wydziały/wydział komunikacji (https://biuletyn.net/powiat-gdanski/?bip=1&cid=60 ).
Ważną nowością jest także, znajdujący się w Biuletynie Informacji Publicznej, w zakładce Wydziału Komunikacji,  rozbudowany przewodnik - samouczek, zawierający numery telefonów, zakres spraw, tabelę opłat, wnioski i opis procedur związanych z każdą sprawą załatwianą przez wydział.