00:01
26 styczeń 2021
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Volkswagen Grand California w Gdańskim Benepolu

Zamieszczono dnia śr., 2020-06-24 11:35

Jest genialny. To król wakacji. Dla Twojego komfortu podzielono go na specjalne strefy – każda sprawia, że to będzie niezapomniana podróż. Gdański oddział Benepol zrealizował zamówienie na prawdziwy samochód dom - zobaczcie go tylko na Północna.TV.

Udało się na bazie Craftera stworzyć całoroczny dom, któremu niestraszna żadna podróż. Dzięki w pełni wyposażonemu blokowi kuchennemu z lodówką, zamrażarką i przestrzenią do przechowywania, możesz w każdej chwili samodzielnie przygotować idealny posiłek. Grand California ma kompletną łazienkę z prysznicem. Bez względu na to, jak bardzo lubisz podróżować, samotnie czy we dwójkę, na odrobinę komfortu warto sobie pozwolić.

Tylko ten, kto nie musi ciągle martwić się o najbliższe źródło wody po drodze, jest naprawdę wolny. 110-litrowy zbiornik świeżej wody i 90-litrowy zbiornik na brudną wodę umożliwiają zorganizowanie obozu — jeśli jest to dozwolone — z dala od kempingów lub na łonie natury. Oba zbiorniki są wyposażone w czujnik poziomu, dzięki czemu można w porę zaopatrzyć się w wodę. Zbiornik świeżej wody jest chroniony przed mrozem i zamontowany jest we wnętrzu pojazdu.

A więc Kamper? Tak! Robisz dokładnie to, na co masz ochotę, z pewnością, że zawsze masz czystą pościel i wygodne łóżko oraz ciepłe pomieszczenie. Jedyne czego nie wiesz, to gdzie będziesz spał jutro. I to jest w podróżowaniu kamperem najpiękniejsze.

Kamper z dwulitrowym silnikiem o mocy 177 koni DMC 3500kg z miejscem do spania dla czterech osób. W pełni wyposażoną łazienką, kuchenką gazową, markizą zewnętrzną i szereg systemów poprawiających komfort w długich podróżach.

Red. / Zdj. Bch