19:08
8 Sierpień 2020
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Rozpoznajesz go? Policjanci szukają tego mężczyzny

Zamieszczono dnia czw., 2020-07-02 15:08

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawców kradzieży karty płatniczej. Do zdarzenia doszło w nocy z 8 stycznia 2020r. w Pruszczu Gdańskim. Związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jej temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawców kradzieży karty płatniczej. Do zdarzenia doszło 08.01.2020r. w Pruszczu Gdańskim. Związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Trąbkach Wielkich lub Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę sierż. szt. Łukasz Kwiatkowski dzwoniąc pod nr 47 74 24 280 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Info: Pomorska Policja