16:10
27 Październik 2020
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Autopunkt i serwis Infiniti na Budowlanych w Gdańsku

Zamieszczono dnia sob., 2020-08-01 12:35

Serwis samochodów Infiniti i przestronny, oraz komfortowy Autopunkt Pewne Używane, ruszył za sprawą grupy kapitałowej PGD na ulicy Budowlanych w Gdańsku.

Obiekt to z jednej strony realizacja zapowiedzi o kontynuowaniu możliwości serwisowania samochodów Infiniti w Gdansku, z drugiej stworzenie 11 w Polsce punktu sprzedaży pewnych samochodów używanych z gwarancją przebiegu oraz pochodzenia, sprawdzonymi w połączonym z Autopunktem serwisie Specbox.

Wyrosła z Grupy PGD sieć ma oddziały nie tylko w regionach, w których działają salony największej polskiej grupy dealerskiej. Oprócz lokalizacji w Bielsku-Białej, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie są to Rzeszów i Wrocław, a teraz także Gdańsk.

 

– Klienci coraz chętniej wybierają salony, którym mogą zaufać i które oferują pełny zakres usług świadczonych na poziomie charakteryzującym obsługę w salonach samochodów nowych – mówi Zygmunt Cesnyka, dyrektor sieci Autopunkt. – Wyniki badań trójmiejskiego rynku kazały uznać go za bardzo obiecujący, dlatego zainwestowaliśmy w gdański oddział i szybkie zbudowanie dużego, zróżnicowanego stoku aut – uzasadnia decyzję Zygmunt Cesnyka.

 

Błyskawiczne pojawienie się klientów w nowym oddziale Autopunktu dowodzi, że bardzo dobrze będzie mu służyć położenie przy obwodnicy Trójmiasta. Pierwszy samochód, który wyjechał spod tego adresu to Volvo XC60. Już wkrótce więcej na ten temat na www.polnocna.tv!

(Red.) bg, www.polnocna.tv, autopunkt fot. autopunkt