22:09
24 Wrzesień 2020
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Pruszcz Gdański: Kontrole w sklepach i komunikacji miejskiej

Zamieszczono dnia pt., 2020-08-07 07:47

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego przypominają, że epidemia koronawirusa wymusza na wszystkich spore ograniczenia. Obecnie musimy szczególnie uważać i być ostrożni. Jutro od rana policjanci z Pruszcza Gdańskiego będą sprawdzać jak mieszkańcy przestrzegają obowiązku noszenia maseczek w miejscach, w których jest taki obowiązek. Mundurowi będą kontrolować punkty handlowe oraz środki komunikacji miejskiej.

Dziś policjanci z Pruszcza Gdańskiego, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo będą sprawdzać, jak mieszkańcy przestrzegają obowiązku noszenia maseczek w miejscach w których jest to niezbędne.

Pamiętajmy, że w dalszym ciągu walczymy z koronawirusem i dla wspólnego bezpieczeństwa wszyscy muszą przestrzegać przepisów związanych z ograniczeniem rozprzestrzeniania się COVID-19. Ograniczenia dalej obowiązują, a zniesienie części obostrzeń związanych z epidemią nikogo nie zwalnia z przestrzegania obowiązujących nakazów i zakazów.

Info: Pomorska Policja
Policjanci będą kontrolować punkty handlowe, a także w środki komunikacji miejskiej. Funkcjonariusze sprawdzą, czy podróżujący autobusami stosują się do obostrzeń.