15:01
18 styczeń 2020
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

SERWIS HALLER: Znaczący udział w rynku, Corsa bestsellerem !

Zamieszczono dnia wt., 2015-04-21 06:54

PÓŁNOCNA.TV MOTO: Wieści z lokalnego rynku samochodowego – Serwis Haller nie zwalnia tempa w sprzedaży samochodów marki Opel. Największy pomorski dealer niemieckiej marki zanotował 47% wzrost sprzedaży w pierwszym kwartale w stosunku do ubiegłego roku, a w samym marcu osiągnął imponujący wzrost wydań samochodów marki Opel sięgający 74%. Po trzech miesiącach bieżącego roku, udział Serwis Haller w sprzedaży aut spod znaku błyskawicy na pomorzu gdańskim wyniósł 52% co pozwoliło trójmiejskiemu Dealerowi na utrzymanie najwyższego stopnia podium wśród pomorskich przedstawicieli marki.

Ciesze się, że po udanym 2014 roku, również pierwszy kwartał tego roku przyniósł znaczący wzrost sprzedaży co pozwoliło nam utrzymać pozycję numer jeden w sprzedaży Opla na wybrzeżu gdańskim” powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.


 

W pierwszym kwartale 2015 roku, Klienci Serwis Haller najchętniej wybierali miejskiego Opla Corsę, który stanowił 38% sprzedaży. Drugim najpopularniejszym modelem okazał się miejski SUV niemieckiego producenta Mokka z udziałem w sprzedaży 28%, a trzecie miejsce przypadło kompaktowej Astrze z udziałem 21%.


Bch / Zdj. Opel