poniedziałek, 4 marca, 2024

BMG Goworowski – EQS, szampan i pierwsze spotkanie w nowym salonie

To pierwsza tak huczna impreza w nowym Salonie Mercedes Benz Goworowski w Gdyni, po jego otwarciu w pandemii.

Tymi słowami powitał gości prezes Bogdan Goworowski. Mówił o trudnej sytuacji w motoryzacji, zapewniając klientów, że pomimo to salon jest w pełnej gotowości bojowej. Podziękował swoim wieloletnim partnerom, współpracownikom i rodzinie.

O gwieździe wieczoru – Mercedesie EQC, opowiedział kierownik salonu – Adam Rycerski. Dowiedzieliśmy się, że EQS to zaprojektowana od zera konstrukcja, która w założeniu miała być elektryczna. Że jest luksusowy, piorunująco szybki i ma ponad 700km zasięgu – „Gdańsk, Gdynia, Zakopane – bez ładowania”. Te słowa zrobiły największe wrażenie na zgromadzonych – i faktycznie -jest to coś czym można się pochwalić. Główny zarzut wobec aut elektrycznych, to to, że nie nadają się w trasy. Tutaj mamy luksusową, ogromną limuzynę, którą można przejechać „na jednym ładowaniu” przez całą Polskę.

Samochód wzbudził ogromne zainteresowanie klientów – dwa egzemplarze były mocno oblegane – można powiedzieć, że został sprawdzony każdy szczegół. Wieczór uprzyjemniał występ saksofonistki Arety Chmiel, catering oraz drinki. Miło było znów zobaczyć się „na żywo”.

Zobaczcie poniższą galerię zdjęć oraz film.

Zobacz film!
Zobacz również: