sobota, 2 grudnia, 2023

Gwiazdy idą do PR-u Suzuki

foto/fb/Rafał Jemielita

Suzuki postanowiło stworzyć silny dział PR, robiąc to w mocno spektakularny sposób. Osobami, które zadbają o wizerunek firmy są dwie dziennikarskie gwiazdy – Rafał Jemielita i Jarosław Maznas.

W nowej roli zadebiutują po raz pierwszy publicznie, już w piątek na gali boksu w Słupsku. Obaj dwa lata temu zostali ambasadorami Suzuki Motor Poland oraz bohaterami kampanii reklamowej „Suzuki Show. Czas hybryd”. Teraz, W ramach PR Team Suzuki Motor Poland będą realizować działania związane z wizerunkiem oraz public relations marki Suzuki. W pracy nad nowymi projektami Rafał Jemielita obejmuje funkcję rzecznika prasowego, konsultując działania z Jarosławem Maznasem.

– Obaj panowie mają duże doświadczenie telewizyjne, pracowali w największych tytułach prasowych i w wielu mediach elektronicznych. Jako ambasadorowie marki zdecydowanie wpłynęli na wzmocnienie naszego wizerunku. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć współpracę i zaprosić ten dziennikarski duet do wspólnego budowania komunikacji całej gamy Suzuki, od samochodów przez motocykle po silniki zaburtowe. Rafał i Jarek nie tylko znają i rozumieją rynek, ale też cieszą się opinią wyważonych ekspertów. Cieszymy się, że będziemy pracować wspólnie – mówi Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland.

Kreatywna dwójka będzie również promować zaangażowanie Suzuki Motor Poland w sponsoring dla rozwoju polskiego boksu, koszykarskiej ligi, piłki nożnej oraz piłki ręcznej. Wśród aktywności Suzuki są m.in. cykliczne gale boksu Suzuki Boxing Night (kolejna, już dwunasta, odbędzie się 18 lutego w Słupsku).

Zobacz również: