środa, 4 października, 2023

Ferrari, tenis i rowery

Ferrari Lewandowskiego, tenis, F1 i Tour de Pologne. Trójmiejski rynek motoryzacyjny stawia na sport

Motoryzacyjno – sportowym hitem ostatnich dni w trójmieście jest z pewnością ponowne wystawienie na sprzedaż białego Ferrari 488 Spyder Roberta Lewandowskiego. Samochód, w dowodzie którego nadal widnieje znany piłkarz, można je obecnie kupić za 1 449 000 złotych brutto.

Bartosz Gondek

Auto stoi w salonie B&W Partners w Straszynie. Pod maską samochodu znajduje się 3,9 litrowa, benzynowa jednostka W12 o mocy 670 KM. Do 100 km/h bolid rozpędza się w czasie ok. 3 s, a do 200 km/h w czasie 8,7 s. Pomyslec, że obecnie Robert Lewandowski został zmuszony przez Barcelonę do jeżdżenia Cuprą Formentor…

Motoryzacja to też tenis. Sponsorem Flora Development 39. Narodowe Mistrzostwa Polski TOP, rozgrywanego na kortach Klubu Tenisowego ARKA, była firma BMG Goworowski.

Fot BMG Goworowski

Z kolei Grupa Chodzeń była oficjalnym partnerem tegorocznej edycji Tour de Pologne. Dzięki temu widzowie oglądający zmagania kolarzy, mogli zobaczyć także Toyoty i Lexusy z rejestracjami, zaczynającymi się na „Gd”.

To nie koniec – na trójmiejskich stacjach benzynowych Orlen mozna było w sierpniu zobaczyć także najnowszy bolid Roberta Kubicy….

Fot: Biuro Prasowe PKN Orlen

Zobacz również: