00:07
3 lipiec 2020
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Kwidzyn: Niebezpieczny wypadek w Sadlinkach

Zamieszczono dnia śr., 2020-02-19 13:23

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Kwidzyńskiej w Sadlinkach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca audi, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Grudziądzu. Policjanci szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności zdarzenia.

18 lutego br. przed godziną 22.00 policjanci zostali powiadomieni, że w pomiędzy miejscowościami Sadlinki a Olszanica doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci oraz służby ratownicze. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną i wykonali szkic sytuacyjny. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 45-latek siedzący za kierownicą audi na łuku drogi, stracił nagle panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku wypadku 45-letni mieszkaniec gminy Sadlinki siedzący za kierownicą auta został przetransportowany do szpitala. Od mężczyzny została pobrana krew do badań. Aktualnie śledczy szczegółowo wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Bądźmy odpowiedzialni i nie ryzykujmy swoim życiem oraz innych osób. Nasze błędy i zaniechania mogą niestety mieć tragiczne w skutkach konsekwencje.

info/foto: KWP w Gdańsku