19:07
3 lipiec 2020
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Okradziono rzemieślnika. Pomóżmy lokalnej złotej rączce

Zamieszczono dnia pon., 2020-05-18 11:14

Wczoraj na jednym z portali społecznościowych pojawił się wpis pani Anny "Kudłatej" Brożek. Wpis traktuje o zuchwałej kradzieży, jakiej ofiarą padł Tata Pani Anny. 

- Okradziono mojego Tatę! - pisze Pani Anna - Jeśli masz jakiekolwiek informacje, to podziel się nimi z Nami! Okradziono samochód w Juszkowie, pod naszym domem. Większość z osób z naszej okolicy znają mojego Tatę, część nazywa go "Kudłatym Tatą". Tata jest człowiekiem, na którego zawsze można liczyć. Pracuje jako złota rączka, często, gdy ma możliwość pomaga radą już przez telefon. Nigdy nikogo nie wystawił, zawsze mogliśmy na niego liczyć. Był supportem dla Nas i naszych psów przy wyprawach i Kudłatych spacerach. Potrafił rzucić wszystko, aby jechać i pomagać komuś, kto tej pomocy potrzebował... Teraz sam potrzebuje pomocy.

Wczorajszej nocy w Juszkowie, w okolicach Raduńskiej 56 okradziono niebieskie Kangoo. Z samochodu skradziono narzędzia niezbędnie ojcu pani Anny do dokończenia rozpoczętych zleceń i realizacji nowych - szczególnie teraz, w tak trudnym dla wszystkich czasie. Sprawa została zgłoszona na policję. Jeśli ktoś coś widział lub wie, niech pomoże policji w ustaleniu sprawców i odzyskaniu narzędzi. 

Aby wesprzeć swojego tatę Pani Anna utworzyła zbiórkę na zakup nowych narzędzi. Adres do niej jest tu:

https://zrzutka.pl/7nub8x

(red)