02:06
20 czerwiec 2021
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Zniszczył dystrybutor. Jest w rękach policji

Zamieszczono dnia śr., 2021-05-12 08:30

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem do tankowania paliwa uszkodził dystrybutor, w wyniku czego powstały straty w wysokości prawie 4,5 tys. złotych. Dodatkowo okazało się, że zatrzymany mężczyzna złamał zakaz sądowy, gdyż na stację paliw przyjechał samochodem. Wczoraj śledczy przedstawili 26-latkowi zarzuty, dotyczące uszkodzenia mienia oraz złamania zakazu sądowego. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

21 kwietnia br. tczewscy kryminalni ustalili, że na terenie jednej ze stacji paliw doszło do przestępstwa uszkodzenia mienia. Zajmujący się sprawą policjanci ustalili, że sprawca przyjechał na jedną z tczewskich stacji paliw i podczas tankowania mercedesa pistoletem do tankowania paliwa zaczął uderzać w dystrybutor i go uszkodził. Stróże prawa ustalili, że w wyniku tego przestępstwa powstały straty w wysokości prawie 4,5 tys. złotych.
Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 26-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Mundurowi zatrzymali i doprowadzili 26-latka do miejscowej komendy. Śledczy dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna popełnił kolejne przestępstwo, gdyż miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, a na stację paliw przyjechał sam mercedesem.
Wczoraj śledczy przedstawili 26-letniemu mieszkańcowi powiatu tczewskiego zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia oraz złamania zakazu sądowego, do których się przyznał. Teraz jego losem zajmie się sąd.
Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

info/foto/KWP w Gdańsku

 

Dodaj komentarz