środa, 27 września, 2023

30 finał WOŚP na Autodromie w Rusocinie! Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego i Automobilklub Morski zapraszają!

foto/Automobilklub Morski

Jeżeli podczas nadchodzącego, 30 Finału WOŚP macie ochotę na moto – atrakcje, znajdziecie je z pewnością w Powiecie Gdańskim. Wystarczy przyjść i zagrać wraz z motoryzacyjną rodziną w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie!

Motoryzacyjna  moto – orkiestra będzie grać w Rusocinie w godzinach godz. 11:00 – 16:00. Jakie atrakcje czekają na przybyłych?

Za cegiełkę do puszki WOŚP będzie można przejechać się wybranym pojazdem sportowym. Do dyspozycji uczestników wydarzenia będzie aż siedem różnorodnych samochodów o łącznej mocy ponad 2000 koni mechanicznych.

O bezpieczeństwo i wrażenia z przejazdu zadbają doświadczeni kierowcy, na czele z licencjonowaną zawodniczką driftu Blanką Turską, Teamem rajdowym Inter-Rally z 200 konnym rajdowym Maluchem czy 400 konnym rajdowym Proto oraz takie rajdowe klasyki jak: Mitsubishi, Lancer Evo, czy BMW.
Dodatkowo będzie można porozmawiać  z osobami, które czynnie startują lub organizują imprezy sportu motorowego. Tyle na autodromie.

Dodatkowo, w budynku szkoły, czekają kolejne atrakcje:

– Malowanie twarzy,

– mini disco show,

– Aukcje i Loteria z zabawkami,

– Symulator gier vintage,

– kącik kawowy, ciasto, bigos.


Moto-ekipa czeka na wszystkich chętnych w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie, wjazd od ul. Rataja w godzinach 11-16.

Link do wydarzenia www.facebook.com/events/1178045976358029

Współorganizatorzy 30 finału:

Starostwo Powiatowe, Automobilklub Morski Gdynia, Gmina Pruszcz Gdański, Ochotnicza Straż Pożarna w Łęgowie, TaxiPruszcz , Uniwersytet III wieku, Flipper Stacja, Strzelnica Czapla – / Dariusz Wróbel voucher strzelecki/ , Karmel – salon depilacji w Gdańsku, Oaza spokoju – masaż, Ania i Wojtek – zabawki, Maria Czyżewska – vouchery na masaż

Patroni medialni: Panorama Pomorza, Północna TV, 3mfoto.pl

Zobacz również: