poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Nowa Skoda zmieniona Toyota o tym się mówi

foto/Skoda Plichta/Toyota Carter Gdańsk

Nowy elektryk i zmodernizowana hybryda. W trójmiejskich salonach możemy oglądać dwa samochody o których się mówi. Elektryczną Skodę Enyaq iV i Toyotę Camry.

Skoda Eniaq EV to duży elektryczny SUV. który powstał na tej samej platformie, co Volkswagen ID.3. Zasięg samochodu to maksymalnie 340 kilometry a jego cena zaczyna się od182 300 złotych. Według specjalistów ze Skody to w czeskiej marce prawdziwa rewolucja. Teraz możemy ją zobaczyć także w trójmiejskich salonach popularnego producenta samochodów z za naszej południowej granicy. Samochód prezentowany na  zdjęciu możemy zobaczyć przed salonem firmy Plichta przy Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku.

Przy tej samej ulicy, w Toyota Carter Gdańsk,  zaparkował kolejny ciekawy samochód. Ostatnio nieco zmieniony. To hybrydowa Toyota Camry, która właśnie przeszła pierwszy face lifting. Ponieważ Camry nadal wygląda świetnie, stylistycznie są one niewielkie i dotyczą przedniej części pojazdu. Dużo zmieniło się za to wewnątrz. Pojawił się tam między innymi nowy system multimedialny z dotykowym ekranem o przekątnej 9″ i funkcją Apple Carplay oraz Android Auto. Zmodernizowano system Toyota Safety Sense.

Zobacz również: