czwartek, 13 czerwca, 2024

Nowy Suzuki Swift i mocniejsza hybryda Toyoty

W Polsce wystartował roadshow najnowszego Swifta. Od 29.05 do 05.06 samochód będzie można zobaczyć w Gdańsku, Wejherowie i Słupsku. Ciekawa nowość pojawiła się także w Toyocie

Roadshow Suzuki ruszył 21 maja w Warszawie i Łodzi. Jego twarzami są dwaj znani dziennikarze motoryzacyjni – Rafał Jemielita i Jarosław Maznas. Objazdowe pokazy Suzuki to okazja do skorzystania ze specjalnej oferty i wygrania atrakcyjnych nagród. W salonach Suzuki pojawią się także specjalni goście – czołowi polscy sportowcy, którzy są wspierani przez Suzuki Motor Poland. 29.05; nowy Swift pojawi się w Motor Centrum Gdańsk. 4.06 w K&K Wojtanowicz Wejherowo a dzień później w Auto Słupsk w Słupsku.

To nie koniec nowości. na polskim rynku wkrótce debiutuje także odświeżona Toyota Yaris Cross. W najpopularniejszym modelu marki w Europie największą zmianą jest nowa hybryda o mocy 130 KM. Samochód zyskał ulepszone multimedia i systemy bezpieczeństwa, jest również lepiej wyciszony. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Yaris Cross to najchętniej kupowany model marki w Europie. Samochód ma pojawić się wkrótce także w salonach Grupy Chodzeń w Gdansku i Kowalach, a także w salonach Toyoty w Rumii i Chwaszczynie.

fot: Suzuki, Toyota

Zobacz również: