sobota, 30 września, 2023

Śmiertelny wypadek w Trutnowych

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku drogowego do jakiego doszło 2 sierpnia w miejscowości Trutnowy na drodze wojewódzkiej 227, gdzie kierujący mazdą uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 36-latek. Policjanci apelują o ostrożność podczas prowadzenia pojazdów.

We wtorek (02.08 br.) około godziny 23:00 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim został powiadomiony o wypadku drogowym, jaki miał miejsce  na drodze wojewódzkiej 227 w miejscowości Trutnowy (p. gdański, gm. Cedry Wielkie).

Dyżurny na miejsce natychmiast wysłał patrol ruchu drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 36 letni mężczyzna jadący mazdą z nieustalonych przyczyn stracił panowania nad prowadzonym pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci wykonali oględziny pojazdu i przy pomocy technika kryminalistyki sporządzili oględziny miejsca zdarzenia, szkic sytuacyjny, a także dokumentację fotograficzną.
Obecnie śledczy dokładnie badają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia wraz z policjantami pracowali strażacy z OSP Cedry Wielkie, którzy na swoich mediach społecznościowych krótko opisali zdarzenie, w tym zamieścili informację, że silnik samochodu znajdował się 30 metrów od wraku.

Apelujemy o ostrożność podczas prowadzenia pojazdów.

foto/OSP Cedry Wielkie

Zobacz również: