poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Toyota C-HR, Mercedes i Clio to zobaczymy w Trójmieście

Już w ten weekend w Carter Chodzeń w Kowalach pojawi się najnowsza Toyota C-HR. To pierwszy pokaz tego samochodu w Trójmieście. To nie koniec. W BMG Goworowski możemy jeszcze oglądać wyjątkowego Mercedesa AMG S 63 E PERFORMANCE w limitowanej wersji Edition 1. Wkrótce czeka nas też premiera nowej klasy „E”. Na rynku debiutuje także nowe Renault Clio.

Nowy C-HR już w sobotę
Nowa Toyota C-HR pojawi się w nowej stacji serwisowej grupy Chodzeń na Kowalach już 23 września. Tej spektakularnej biorąc pod uwagę lokalne warunki, premierze, towarzyszyć będą także testy innego niezwykłego samochodu – Toyoty Mirai i w 100% elektrycznej Toyoty bZ4X. Nową Toyotę C-HR, Mirai i bZ4X będziemy mogli oglądać od godziny 9 do 18.00.

Takiej klasy S jeszcze nie było

C-HR i Mirai dopiero nadjadą. Już teraz zaś w salonie BMG Goworowski pojawiła się najpotężniejsza Klasa S wszech czasów, kosztująca od 1 066 000 zł. Pod maską samochodu znalazła miejsce wydajna hybryda z transferem techniki z Formuły 1, a na pokładzie super ekskluzywna specyfikacja. 4,0-litrowy silnik V8 biturbo AMG współpracuje tu ze specyficznym dla AMG hybrydowym układem napędowym.

Dzięki mocy 590 kW (802 KM) i momentowi obrotowemu 1430 Nm ta luksusowa limuzyna dysponuje przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w 3,3 sekundy i opcjonalną prędkością maksymalną, wynoszącą 290 km/h. S klasa z F1 to przedsionek prawdziwych emocji, które czekają nas w związku z pojawieniem się już wkrótce nowej klasy „E”.
Mocny gracz – nadchodzi nowe Clio

Kolejna nowość, jaką zobaczymy w pomorskich salonach, to nowe Renault Clio.
Popularny francuski przedstawiciel segmentu „B” podrósł i obecnie ma wymiary zastrzeżone niedawno dla kompaktów.

Auto dostepne jest w trzech poziomach wyposażenia, w tym w nowej wersji esprit Alpine. Esprit Alpine wyróżnia się sportowym, eleganckim i zarazem zaawansowanym technicznie wyglądem, który dodaje intensywności charakteru nowemu modelowi i doskonale wpisuje się w założenia Renaulution. Pośrodku grilla możemy zobaczyć logo Renault Nouvel’R, co wymawia się po francusku tak samo jak słowa „nowa era”. Auto jest dostępne w sześciu eleganckich kolorach nadwozia, a podstawowa wersja kosztuje 74 200 złotych. Gamę silnikową otwiera 90 konna benzyna, a zamyka 145 konna, pełna hybryda.

fot: Grupa Chodzeń, BMG Goworowski, Renault Polska

Zobacz również: