poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Powiat starogardzki: Być starostą jeden dzień, trening z wicestarostą? Co wylicytujesz na WOŚP

foto. powiat starogardzki

Przed nami finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I choć panująca pandemia może czasem pokrzyżować plany, to nie tym razem. Licytacje przeniosły się bowiem na platformę Allegro. Tradycyjnie samorządowcy z powiatu starogardzkiego mocno wspierają akcję, więc na jedną z licytacji organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Starogard Gdański przekazali wyjątkowo interesujące…fanty.

Wyobraźcie sobie , że pewnego pięknego dnia zajmujecie miejsce starosty starogardzkiego, a poranek zaczynacie od aromatycznej kawy podanej w charakterystycznym kubku z zielono-niebieskim kwiatkiem. Tyle na początek, a dalej brzmi tylko lepiej, gdyż do kompletu macie: naprawdę wygodny fotel, narzędzia do wykonywania obowiązków, ekipę niesamowitych współpracowników, osobistego asystenta na czas pełnienia obowiązków służbowych, spotkania służbowe, w tym wizyta w najważniejszych miejscach budowy Powiatu a na koniec dnia czeka was jeszcze niespodzianka.

Starosta Kazimierz Chyła już się zastanawia, kto przejmie jego obowiązki na jeden dzień i serdecznie zachęca do udziału w aukcji.

Na chwilę obecną wylicytowano 1825 złotych, ale do niedzieli stawka na pewno wzrośnie.

Zobacz również: