sobota, 30 września, 2023

Bal seniora w Kolbudach już wkrótce

W sobotę 24 września br. o godzinie 19.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kowalach odbędzie się kolejny Bal Seniora. W wydarzeniu uczestniczyć mogą wyłącznie mieszkańcy gminy Kolbudy, którzy ukończyli 60 rok życia.

WSTĘP TYLKO NA DARMOWE ZAPROSZENIA – zapisy do poniedziałku 19 września br. prowadzić będą Sołtysi, którzy po tym terminie wydawać będą wejściówki osobom ujętym na liście.

Członkowie Klubów i Kół Seniora funkcjonujących na terenie gminy otrzymają zaproszenia podczas zajęć. Gmina Kolbudy zapewnia darmowy dowóz na Bal Seniora oraz powrót. Szczegóły dotyczące autokarowego transportu podamy w najbliższym czasie.

– Zapraszam serdecznie mieszkańców gminy w wieku 60 lat i starszych do wspólnej zabawy – mówi wójt Andrzej Chruścicki. – Bale seniora stały się już tradycją w naszej gminie. Wydarzenie to każdorazowo cieszy się dużym zainteresowaniem i bierze w nim udział około trzystu osób. Również tym razem przygotowaliśmy wejściówki dla ponad trzech setek gości. Tak jak w poprzednich edycjach zapewniamy poczęstunek, transport w obie strony, dobrą muzykę i wspaniałą zabawę.

Jesienne miesiące to czas, w którym na terenie samorządów organizuje się szereg wydarzeń dedykowanych osobom starszym. Bal Seniora jest jednym z elementów oferty przygotowanej dla naszych mieszkańców, którzy zakończyli już aktywność zawodową.

Osoby zainteresowane udziałem w Balu zachęcamy do kontaktu z Sołtysami, u których zapiszemy się na listę, a następnie odbierzemy darmowe wejściówki na to wydarzenie.

Zobacz również: