czwartek, 13 czerwca, 2024

Przed nami Dni Gminy Kolbudy

Kto nie może się już doczekać weekendu 15-16 czerwca i koncertów gwiazd tegorocznych Dni Gminy Kolbudy? Mieszkańców gminy i przybyłych gości będzie bawić „Stachursky”, Daria Marx i „Mezo”, którego fanom muzyki przedstawiać chyba nie trzeba.

Kim są tegoroczne gwiazdy?

„Mezo” to artysta obecny na ogólnopolskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat. Twórca takich hitów jak SACRUM, WAŻNE, ANIELE, KRYZYS, PO ROBOCIE. Jego twórczość to połączenie hip-hopu z popem. W utworach artysty, na którego występach publiczność bawi się znakomicie, znajdziemy wiele mądrego, uniwersalnego i pozytywnego przesłania.

Występ artysty zaplanowano na godzinę 18.00 w niedzielę 16 czerwca, czyli w drugim dniu gminnego festynu.

Oprócz wspomnianego Mezo na scenie zaprezentują się również Stachursky i Daria Marx.

„Stachursky” to niekwestionowana legenda polskiej muzyki klubowej, pop i dance. Sprzedał blisko 700 tysięcy kaset i krążków CD. Jego albumy nagradzano złotymi i platynowymi płytami, a koncerty od lat gromadzą tłumy fanów, którzy doskonale bawią się przy takich hitach jak „Typ niepokorny”, „Zostańmy razem”, „Z każdym twym oddechem” czy „Czuję i wiem”.

Charakterystyczny „zachrypnięty” wokal Jacka Stachurskyego z pewnością kojarzą zwłaszcza osoby z pokolenia dzisiejszych 40 i 50 latków, które pamiętają klimat dyskotek lat 90. Do tego właśnie okresu i wspomnień imprez wracają internauci komentujący utwory artysty zamieszczane w muzycznych portalach. Rytmy „Stachurskyego” goszczą też od lat na polskich weselach, grillach i innych rodzinnych spotkaniach.

Występ uczestnika wielu festiwali i noworocznych koncertów w największych polskich miastach z pewnością dostarczy wiele pozytywnej energii, ale również wspomnień. Artysta pojawi się na scenie „Dni Gminy Kolbudy” w sobotę 15 czerwca o godzinie 21.00.

Młodszych fanów muzyki z pewnością usatysfakcjonuje natomiast żywiołowy występ Darii Marx – polskiej wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów i producentki muzycznej. Artystka wylansowała takie przeboje jak „Paranoia” czy „Love Blind”, które podbiły polskie listy przebojów, a nawet dostały się do list streamingowych w Brazylii, Belgii czy Norwegii.

Uczestniczka takich programów telewizyjnych jak „The Voice of Poland”, „Twoja twarz brzmi znajomo” a także poważna kandydatka do reprezentowania Polski na „Eurowizji” ma na swoim koncie m.in… występ przed szwedzką rodziną królewską.

Przed dwoma laty singiel Darii Marx „Never Ending Story” dotarł do pierwszego miejsca zestawienia „AirPlay – Top”, cotygodniowej listy klasyfikującej sto najpopularniejszych utworów w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Artystka zaśpiewa w niedzielę 16 czerwca o godzinie 19.00.

Zobacz również: