sobota, 2 grudnia, 2023

W Kolbudach seniorzy ruszą na bal

foto/UG Kolbudy

W sobotę 18 września br. o godzinie 19:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kowalach odbędzie się kolejny „Bal Seniora”. Wójt Gminy Kolbudy zaprasza serdecznie mieszkańców w wieku „60+”. Wstęp – na cieszące się każdorazowo dużą popularnością wydarzenie – jest bezpłatny. Ze względu na limit miejsc obowiązywać będą zaproszenia. Osoby zainteresowane udziałem w „Balu Seniora” proszone są o kontakt z Sołtysami swoich miejscowości. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 września.

– Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa ponownie będziemy mogli się spotkać w radosnej, balowej atmosferze – mówi wójt Andrzej Chruścicki. – Serdecznie zapraszam mieszkańców w wieku „60+”. Zgłoszenia do udziału w zabawie przyjmują Sołtysi. Gmina Kolbudy, podobnie jak w poprzednich edycjach, zapewnia transport na Bal Seniora oraz po jego zakończeniu do miejsca zamieszkania.

Podczas Balu Seniora obowiązywał będzie reżim sanitarny i limit miejsc. Zaproszenia wydawane będą osobom, które zgłoszą się do Sołtysów do 10 września. Warto się pospieszyć.

Członkowie Klubów Seniora oraz Kół Seniora zaproszenia otrzymają podczas zajęć.

Szczegółowe informacje na temat dowozów na „Bal Seniora” opublikujemy w późniejszym terminie.

Osoby, które zgłoszą chęć udziału w wydarzeniu, oprócz zaproszeń, otrzymają również do wypełnienia ankiety COViD-19.

Zobacz również: