poniedziałek, 4 marca, 2024

Przychodnia ETER-MED w Straszynie już działa

foto/

Gabinety lekarskie, zabiegowe, sale dla pacjentów – wszystko nowe i w przyjaznej kolorystyce. Kadra lekarzy i pielęgniarek. Obszerny budynek z dużym parkingiem w bezpośredniej okolicy domu parafialnego i szkoły podstawowej już od dziś jest dostępny dla pacjentów!

W piątek (13 maja) przychodnię zwiedziły władze gminy oraz radni.

– Z perspektywy czasu muszę przyznać, że udostępnienie gruntu pod budowę przychodni było bardzo dobrą decyzją – mówi wójt Magdalena Kołodziejczak – Jestem pod wrażeniem i obiektu, i docelowej oferty medycznej. Jestem pewna, że centrum zdrowia będzie świetnie służyło nie tylko mieszkańcom Straszyna, ale całej okolicy.

16 maja przychodnia ETER – MED zaprasza wszystkich mieszkańców Straszyna i nie tylko do swojej placówki przy ul. Jana Pawła II w Straszynie – tego dnia startują zapisy, a jednocześnie pierwsze wizyty.

Co oferuje Przychodnia w Straszynie dla swoich pacjentów w ramach NFZ (bezpłatnie)?

• Opiekę lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów

• Badania laboratoryjne

• Usługi pielęgniarskie

• USG (ze skierowaniem od naszego lekarza)

• Dostęp do Portalu Etermedu (portal.etermed.pl) umożliwiającego m.in. rejestrację online i zamawianie recept na stale przyjmowane leki.

Co oferuje Przychodnia w Straszynie dla swoich pacjentów odpłatnie?

Poradnie specjalistyczne:

o Neurologiczna

o Ortopedyczna

o Chirurgii ogólnej

o Okulistyczna

o Kardiologiczna

o Ginekologiczna

Diagnostykę:

o USG Doppler

o USG Doppler naczyń dogłowowych

o Echo serca

o EKG spoczynkowe

W drugiej połowie roku planowane jest rozszerzenie działalności o diagnostykę kardiologiczną (próba wysiłkowa, holter ekg, holter ciśnieniowy) oraz uruchomienie zakładu rehabilitacji, poradni leczenia ran, gabinetu RTG i gabinetu stomatologicznego .

Zobacz również: