niedziela, 26 maja, 2024

Pomóżmy Jagodzie

Niemal 5 lat temu Pruszcz Gdański z honorami żegnał kpt. pil. Krzysztofa Sobańskiego, który zginął w katastrofie samolotu MIG-29 nad Pasłękiem. Dziś pomocy potrzebuje siedmioletnia córka, która walczy z nowotworem.

Oddajmy głos mamie dziewczynki:

Jagódka miała wiele marzeń związanych z tańcem, pływaniem i malowaniem. Miała, ponieważ teraz zostało jej tylko jedno, najskrytsze marzenie. Moja córeczka chce tylko żyć. Ale najpierw musi wybudzić się ze śpiączki…

Wszystko wydarzyło się tak nagle, tak szybko i tak niespodziewanie! Nie było żadnych oznak, które wskazywałoby na to, że W MÓZGU mojego dziecka jest GUZktóry rośnie z nią od najmłodszych lat!

W lutym udałam się z Jagódką do okulisty na zwyczajną, rutynową i coroczną kontrolę wzroku.  Wyniki przeprowadzonych badań były bardzo niepokojące, więc zostałyśmy skierowane do szpitala… Szybko wykonano kolejne badania i równie szybko cały nasz świat legł w gruzach!

Usłyszałam, że moja córeczka jest śmiertelnie chora, a kładąc się spać, może już nigdy się nie obudzić! 

Lekarze nie pozostawili mi żadnych złudzeń. Natychmiast trzeba było operować moje dziecko! 

Jest już miesiąc po operacji. Guz został usunięty w całości, ale niestety jego rozmiar spowodował w mózgu duże spustoszenie…

Jagódka zapadła w śpiączkę i do tej pory się z niej nie wybudziła! 

Jestem w trakcie konsultacji z lekarzami. Muszę zrobić wszystko, aby dać mojej córeczce każdą możliwą szansę na powrót do dzieciństwa! Guz był łagodny, a to daje dodatkową nadzieję!

Bardzo proszę o wsparcie! Każda, choćby mała cegiełka, sprawia, że jej powrót do zdrowia staje się bardziej możliwy! 

Marlena, mama

Jeśli możemy wesprzeć, zróbmy to:

Poniżej link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/jagoda-sobanska?fbclid=IwAR1IpnU70GBH1BXG1apf_LDxq1HiHFVWBc__Fl6F4Q3tq2ah-oVbnUKv4Lk

Zobacz również: