niedziela, 26 maja, 2024

Ksiądz, klątwa i działka za dwa miliony

foto/wikipedia.com

Parafianie informuję, że ksiądz w Pszczółkach próbuje modlitwami i klątwą nakłonić radę gminy Pszczółki do przekazania mu za bezcen działki wartej dwa miliony złotych.

Do redakcji www.polnocna.tv zgłosiła się parafianka, która w imieniu parafian przekazała nagranie i informację, jakoby ksiądz miał ich przekląć, ponieważ nie zgadzają się na przekazanie wartościowej działki pod kościół. Parafianie uważają, że jest to zbędne, ponieważ ze Skowarcza do Pszczółek, gdzie jest kościół jest tylko nieco ponad dwa kilometry, więc kolejnej świątyni nie potrzeba. Na przekazanie działki, wartej 2 miliony złotych z 99 procentową bonifikatą. Nie zgadza się też rada gminy. Dlatego ksiądz wcześniej modlił się o światło Ducha Świętego dla wójta i całej rady gminy. Czy ktoś z internautów www.polnocna.tv słyszał o tej sprawie? Poprosimy o informacje.

Na skrzynkę www.polnocna.tv otrzymaliśmy nagranie wypowiedzi księdza proboszcza zarejestrowane przez jedną z uczestniczek mszy św. Dane autorki filmu do wiadomości redakcji.

Dołączamy także kopię elektroniczna pisma wystosowanego przez Radę Gminy do proboszcza w wiadomej sprawie.

Zobacz również: