sobota, 2 grudnia, 2023

Likwidacja punktu szczepień w Pruszczu Gdańskim

Jeszcze tylko 21 i 28 sierpnia Punkt Szczepień Powszechnych w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Wojska Polskiego 4 będzie przyjmował pacjentów chcących zaszczepić się szepionkami pfizer i Johnson & Johnson. 

Wszyscy pacjenci, którzy zgłoszą chęć po pełnym wyszczepieniu, mają możliwość otrzymania u nas certyfikatu COVID – informuje Agnieszka Samulczyk z Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Powiatu Gdańskiego. Obecnie istnieje możliwość szczepienia drugimi dawkami pfizera i jednodawkowym Johnson & Johnson. W celu umówienia szczepienia pacjenci moją dzwonić pod numer 574 286 675. 

  28 sierpnia 2021 r. będziemy przyjmować pacjentów ostatni raz – dodaje Starosta Gdański Stefan Skonieczny – po tym czasie, z dniem 1 września punkt zostaje czasowo zawieszony, w związku z brakiem chętnych na tak dużą skalę, jaką daje masowy punkt szczepień, choć możliwość, że punkt wznowi swoją działalność w przypadku pojawienia się kolejnej fali koronawirusa. Jak dotąd w punkcie zaszczepiło się ponad 13,5 tysiąca osób.

Zobacz również: