poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnia sesja rady powiatu gdańskiego

25 kwietnia 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim odbyła się ostatnia sesja Rady Powiatu Gdańskiego kadencji 2018-2024. W ciągu ponad 5 lat Radni obradowali 80 razy i podjęli 571 uchwał.

Skład Rady Powiatu Gdańskiego VI kadencji:

Bogdan Dombrowski – Przewodniczący Rady Powiatu,

Andrzej Pastuszek – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu,

Dorota Bąk – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu,

Marian Cichon – Wicestarosta (do 27.08.2021 r.), Starosta (od 06.09.2021r.)

Stefan Skonieczny – Starosta (do 27.08.2021 r.)

Marzena Biernacka – Wicestarosta (od 06.09.2021 r.)

Michał Trembacz – Członek Zarządu (do 27.08.2021 r.)

Jarosław Karnath – Członek Zarządu (do 27.08.2021 r.)

Natalia Błońska – Członek Zarządu (od 06.09.2021 r.)

Barbara Biedrzycka – Członek Zarządu

Zygmunt Rzaniecki – Członek Zarządu (od 06.09.2021 r.)

Izabela Adamowicz

Anna Burzymska

Dariusz Czaiński

Joanna Gwizdała

Jarosław Juchniewicz

Tomasz Kempa

Ireneusz Lech

Piotr Ołowski

Józef Sroka

Dominik Szefer (do 20.08.2020 r.)

Helena Szymańska (od 30.10.2020 r. do 02.05.2023 r.)

Marcin Wittner

Dariusz Wróbel

Zobacz również: