sobota, 3 czerwca, 2023

Śmiertelny wypadek w Smętowie Granicznym

foto/KPP Starogard Gdański

Wczoraj nad ranem na obwodnicy Smętowa Granicznego doszło do wypadku drogowego z udziałem 2 aut osobowych. W wyniku tego zdarzenia zginęła 43-letnia pasażerka osobowej toyoty, a dwie pozostałe osoby podróżujące tym autem, trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności dotyczące tego zdarzenia.

Kilka minut przed godziną 8:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymał zgłoszenie o śmiertelnym wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na obwodnicy Smętowa Granicznego, gdzie 45-letni kierowca osobowej toyoty zjeżdżając z wiaduktu, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącą w przeciwnym kierunku skodą. W wyniku tego zderzenia śmierć poniosła 43-letnia pasażerka toyoty. Pozostałe dwie osoby podróżujące tym autem trafiły do szpitala. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i  prowadzą czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu drogowym. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Mimo dodatnich temperatur, w niektórych miejscach na drodze może być ślisko. Szczególnie należy uważać na mostach i wiaduktach, a także terenach leśnych i miejscach zacienionych.

Zobacz również: